چشم چشم دو ابرو

وبلاگ می‌نویسم قربة إلی الله
..................................
إن شاء الله

آخرین نظرات
  • ۲۰ شهریور ۹۵، ۱۶:۵۰ - سید گمنام
    لبیک..!
  • ۱۹ ارديبهشت ۹۵، ۱۵:۰۲ - الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
    ان شا ء الله باشه.

هدیه‌ای برای البغدادی ...

چهارشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۳، ۱۲:۱۵ ب.ظ

در این روز ها که تا مدتی بازارِ انتخاب بهترین ها و دادن و گرفتن جایزه داغ خواهد بود تو بی نصیب نماندی  ...

مدام برایم صحنه‌ای تداعی می‌شود که از تلوزیون پخش شده بود.

چند روز بعد از گند کاری های سرکرده هایت در فرانسه حالا آمریکا و هم پیمان هایش دوباره برایت سلاح و مهمات می‌فرستادند .

تو ای ابوبکر البغدادی یا هرچیزِ دیگری که اسمت هست ، وظیفه‌ات را خوب داری انجام می‌دهی .

 بُکُش مردم بی گناه را !

بکش که مرگ بی گناهان همیشه نفخِ صوری بوده برای به خواب رفته ها .

بکش ، اما بترس‌ !

بترس از روزی که رهبرمان اذنِ نابود کردنِ تو و اربابانت را بدهد .

روزی که در آن نه سلاح هایی که از آسمان آمده‌اند به دادَت می‌رسند و نه دلارهایی که از زمین .

روزی که در آن لشکریانِ به هلاکت رسیده‌ات تنها قسمتی از زمین را اشغال خواهند کرد که تبدیل به کود بشوند.

و آنان که از لشکرت پا به فرار می‌گذارند بسیار بیشتر از به هلاکت رسیده ها خواهند بود .

درست است که همین اواخر ظرف پنج روز دو هزار بی گناه را کشتی و پیش از این بیش از این !

اما به گوش باش که ما منتظر یک اشارت رهبر و مولایمان هستیم که اگر تحقق پیدا کند شیعه و سنی با چنان سرعتی به سمت تو خواهیم آمد که جایزه سریع ترین دونده‌ی دنیا تنها و تنها نصیب یک جوانِ سرباز ایرانی شود .

با چنان حجمی به سمتت خمپاره و گلوله و موشک و توپ روانه خواهیم کرد که تازه آن روز بفهمید موقعیت طلبی چیست ، چهارچوب شناسی چیست ، در خدمت تیم و هدف بودن چیست و گل کاشتن چیست. و آن روز توپ های طلا را بیاورند و دو دستی تقدیم ما بکنند و آن روز جایزه اسکار فقط و فقط به فیلمی کوتاه تعلق خواهد گرفت که تو در آن در مقابل حاج قاسمِ ما زانو می‌زنی و جشنواره‌ی عمار مستندهایی با موضوعِ ( هلاکتِ ظالم ) در سراسر جهان به نمایش در می‌آورد و تمام جوایز مربوط به ریاضیات و حساب به شخصی می‌رسد که همیشه محاسباتش چند قدم جلو تر از اربابانِ تو بوده .

می‌دانی که چه کسی را می‌گویم ؟؟؟

همان اَبَر قدرتی که بار ها و بارها دکترینِ اربابانت را نابود کرده و با یک سخنرانی چند دقیقه‌ای دستِ برنامه ریزی های چند ساله شان را رو نموده.

همان کس که مردم به او اعتمادِ همراهِ اعتقاد دارند.

امام خامنه‌ای را می‌گویم.

البغدادی! برایت مثال های ساده و قابل فهم می‌زنم که خوب توجیه شوی ها ، هرچند که خودت می‌دانی عاقبتت چیست.

و آن روز تمامِ این جوایز مسخره بی معنا می‌شوند . چرا که بزرگترین جایزه را ما به دنیا خواهیم داد و آن هم از بین بردنِ توده های بدخیمِ سرطانی دنیاست .

پس منتظر روز موعود باش و اگر در تحقق آن شک داری به خاک وطنم نزدیک شو .

نزدیک و نزدیک تر .

که ما تشنه‌ی از بین بردنِ ظالمین هستیم و تو دست نشانده‌ی صهیونیست ها و صهیونیست دوست ها و ما عاشق مبارزه با صهیونیست ها و صهیونیست دوست ها هم * ...

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

* ما عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستیم ( + )

پ.ن:

+ و وای بر ضالمین در روزی که صاحب ثانیه ثانیه های بقای بشریت و دلیلِ هستی بیاید ...

+ اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص مبارزه با داعش پوچ، توخالی و جهت‌دار است(در ادامه مطلب)

 

حضرت امام خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی پس از ترخیص از بیمارستان در بخشی از مصاحبه خود ، نکته ای را مطرح کردند و گفتند: من در این چند روزی که در بیمارستان بستری بودم، یک تفریح داشتم که عبارت بود از شنیدن صحبت‌های مقامات آمریکایی در زمینه‌ی مبارزه! با داعش، که واقعاً مایه‌ی تفریح بود.
رهبر انقلاب اسلامی، اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص مبارزه با داعش را پوچ، توخالی و جهت‌دار خواندند و با اشاره به سخنان وزیر امور خارجه و سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا که صراحتاً اعلام کردند از ایران برای مبارزه با داعش دعوت نخواهند کرد، افزودند: اینکه آمریکا از ایران برای حضور در یک کار خلاف و غلط دسته جمعی مایوس می‌شود، مایه‌ی افتخار ما است و افتخاری بالاتر از این، برای خود نمی‌دانیم.
حضرت آیت الله خامنه‌ای، سپس به منظور نشان دادن دروغ‌گویی آمریکایی‌ها برای مبارزه با داعش، جزئیاتی را از پشت پرده این ماجرا بیان کردند.
ایشان گفتند: در همان روزهای سخت حمله داعش به عراق، سفیر آمریکا در عراق طی درخواستی از سفیر ما در عراق می‌خواهد که ایران و آمریکا جلسه‌ای برای مذاکره و هماهنگی در خصوص داعش داشته باشند.
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: سفیر ما در عراق، این موضوع را به داخل کشور منعکس کرد که برخی مسئولان هم با این جلسه مخالفتی نداشتند اما من مخالفت کردم و گفتم، در این قضیه ما با آمریکایی‌ها همراهی نمی‌کنیم زیرا آنها نیت و دست آلوده‌ای دارند و چگونه امکان دارد که در چنین شرایطی ما با آمریکایی‌ها همکاری کنیم.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به سخنان چند روز پیش وزیر امور خارجه آمریکا و اعلام این موضوع که ما از ایران برای ائتلاف بر ضد داعش دعوت نمی‌کنیم، خاطرنشان کردند: همین وزیر امور خارجه آمریکا، شخصاً به آقای دکتر ظریف درخواست داده بود که بیایید در قضیه داعش با ما همکاری کنید اما دکتر ظریف درخواست او را رد کرده بود.
ایشان افزودند: حتی معاون وزیر امور خارجه آمریکا هم که یک زن است و همه او را می‌شناسند، در مذاکرات با آقای عراقچی، بار دیگر این درخواست را تکرار کرد اما آقای عراقچی نیز درخواست وی را رد کرد.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به مخالفت صریح جمهوری اسلامی ایران برای همکاری با آمریکا در خصوص مبارزه با داعش، گفتند: اکنون آنها به دروغ می‌گویند که ما ایران را در ائتلاف شرکت نخواهیم داد در حالی که ایران از ابتدا مخالفت خود را با حضور در چنین ائتلافی اعلام کرده بود.
حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: آمریکایی‌ها قبلاً نیز با سر و صدای فراوان و با حضور چندین کشور، یک ائتلاف بر ضد سوریه تشکیل دادند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و در مورد عراق نیز وضعیت به همین‌گونه خواهد بود.
ایشان با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها قصد اقدام جدی بر ضد داعش ندارند، افزودند: خود آمریکایی‌ها و حتی خود داعشی‌ها به خوبی می‌دانند حرکتی که در عراق، کمر داعش را شکست، اقدام آمریکا نبود، بلکه اقدام نیروهای مردمی و ارتش عراق بود که مبارزه با داعش را به خوبی فرا گرفته بودند و ضربات جدی به آن وارد کردند.
رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ضربات نیروهای مردمی و ارتش عراق به داعش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کردند: واقعیت آن است که آمریکایی‌ها به دنبال بهانه‌ای هستند تا همان کاری را که در پاکستان انجام می‌دهند و با وجود دولت مستقر و ارتش قوی، بدون اجازه وارد خاک این کشور می‌شوند و نقاط مختلف را بمباران می‌کنند در عراق و سوریه انجام دهند.
ایشان تاکید کردند: آمریکایی‌ها بدانند که اگر چنین کاری را انجام دهند، همان مشکلاتی که در ده سال گذشته بر سر راهشان در عراق به وجود آمد، بار دیگر به وجود خواهد آمد.
رهبر انقلاب اسلامی در پایان مصاحبه خود گفتند: به هر حال در این چند روز، صحبت‌های مقامات آمریکایی یک تفریح بر روی تخت بیمارستان بود "1393/6/24

،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

" جریانى که امروز به نام داعش شناخته میشود یکى از فروع شجره‌ى خبیثه‌ى تکفیر است، همه‌ى آن نیست. این فسادى که این مجموعه به راه انداختند، این اهلاک حرث و نسل، این ریختن خون بى‌گناهان، این بخشى از جرائم جریان تکفیر در دنیاى اسلام است؛ با این چشم باید نگاه کرد به این مسئله "

.... در ادامه :

" یک سیّئه‌ى دیگر، یک شاهد دیگر این است که جریان تکفیر، شور و حماسه‌ى جوانان مسلمان را در سراسر دنیاى اسلام منحرف کرد. امروز در سرتاسر دنیاى اسلام، جوانان یک شور و حماسه‌اى دارند، بیدارى اسلامى در اینها اثر گذاشته است، آماده هستند درخدمت هدفهاى بزرگ اسلام حرکت کنند، [امّا] این جریان تکفیر، این شور و حماسه را منحرف کرد و کسانى از جوانان بى‌خبر و جاهل را کشاند به سمت سر بریدن مسلمان و قتل‌عام زن و بچّه و کودک یک روستا! این جزو سیّئات جریان تکفیر است.
 از این قرائن و شواهد نمیشود به‌آسانى عبور کرد؛ همه‌ى اینها نشان میدهد که جریان تکفیر درخدمت استکبار است، درخدمت دشمنان اسلام است، درخدمت آمریکا است، درخدمت انگلیس است، درخدمت رژیم صهیونیستى است. البتّه شواهد دیگرى هم وجود دارد؛ به ما اطّلاع دادند که هواپیماهاى ترابرى آمریکا، مهمّاتى را که این گروه موسوم به داعش احتیاج داشتند، در مراکزى که داعش در عراق مستقر بود، از آسمان پرتاب کردند و براى آنها کمک رساندند. گفتیم لابد این کار، اشتباهى بوده؛ بعد تکرار شد؛ آن‌طور که به من اطّلاع دادند پنج مرتبه این اتّفاق افتاده است! پنج مرتبه اشتباه میکنند؟ آن‌وقت بظاهر ائتلاف ضدّ داعش درست کرده‌اند! که دروغ محض است؛ این ائتلاف، دنبال اهداف خبیث دیگرى است، میخواهند این فتنه را زنده نگه دارند؛ دو طرف را به جان هم بیندازند، جنگ خانگىِ بین مسلمانان را همین‌طور استمرار بدهند تا این [جنگ‌] بماند؛ هدف آنها این است؛ البتّه نخواهند توانست، این را بدانید " 1393/9/4

نظرات  (۱)

۲۸ دی ۹۳ ، ۲۱:۵۹ طلاق توافقی در کمتر از یک‌ هفته!/ هر ساعت 18 طلاق در ایران
این روزها دیگر مانند گذشته طلاق چند ماه زمان نمی‌برد بلکه مهر فروپاشی یک زندگی با توافق دو طرف تنها در عرض چند روز روی شناسنامه‌ها درج می‌شود. کسی چه می‌داند شاید با این موج طلاق توافقی، در سال‌های آینده به جای 18 طلاق در هر ساعت، آمار بسیار بالاتری رخ دهد.
پاسخ:
:(